تغییرزبان
  هل لديك اشتراك معنا؟

سلام ، لطفا زبان خود را انتخاب نمایید

 • English
 • Português
 • Español (Latino)‎
 • Français
 • Deutsch
 • Italiano
 • 한국어
 • 日本語
 • 繁體中文 (台灣)‎
 • ภาษาไทย
 • Русский
 • Türkçe
 • Bahasa Indonesia
 • العربية
 • Español (Latino)‎
بستن

Hello, welcome back.

Facebook user?

You can use your Facebook account to log in to Englishtown.

Incorrect username or password.
Incorrect username or password.
إغلاق
تغير اللغة
تسجيل الدخول

قیمت ها و طرح درس های کلاسی آموزی آموزش زبان

طرح درس های پیشنهادی ما را ببینید و بهترین گزینه برای خودتان را تعیین کنید. در کمتر از 2 دقیقه ثبت نام کنید و پس از تایید ثبت نام اعضای آزمایشی و دائمی می توانند از مدرسه ی آنلاین استفاده کنند و لذت ببرند.علاقمندم سایر طرح ها
را ثبت نام نمایم

6ماه

شش ماه آموزش مجازی

فقط با پرداخت 199 دلار
هم اکنون ثبت نام نمایید

9ماه

نه ماه آموزش مجازی

فقط با پرداخت 399 دلار
هم اکنون ثبت نام کنید

1ماه

هم اکنون ثبت نام کنید

16 سطح از آموزش آنلاین انگلیسی

طرح درس اختصاصی و گزارش تحصیلی از مقدماتی تا پیشرفته

نتایج تأیید شده توسط مدرسه ی بین المللی تجارت هالت

دسترسی به انجمن بین المللی آموزشی ای اف انگلیش تاون

ملزومات آموزشی تعاملی

آمادگی جامع برای آزمون های تافل و توئیک

کلاس های فوق برنامه ی آنلاین

کلاس گروهی با معلم انگلیسی زبان

6 12 -

کلاس خصوصی با معلم انگلیسی زبان/b>

60 90 1

انگلیسی برای کار

بله بله بله

برنامه درسی شخصی

- - -

برتری های کلیدی

دوره فشرده کلاسی فشرده بسیار قوی آمادگی برای شروع
 
مدرسه آنلاین

تخفیف خاورمیانه : 199 دلار

هم اکنون شروع کنید
مدرسه ی آنلاین

تخفیف خاورمیانه : 399 دلار

هم اکنون شروع کنید

آماده سازی آزمون


تخفیف خاورمیانه : 5 دلار

هم اکنون شروع کنید

مطمئن نیستید؟

برای مشاوره رایگان تحصیلی با ما تماس بگیرید و در مورد پیشنهادات و بسته های خاص ما اطلاعات جدید کسب کنید. با شماره تلفن 09339755007-05138830083 تماس بگیرید و با مشاور تحصیلی ما صحبت کنید. روش آموزش زبان خلاقانه ما را بیش از 1200 شرکت بزرگ پسندیده اند.

برنامه های آموزشی مدرسه آنلاین ما چیست ؟

مدرسه آنلاین اینگلیش بهترین گزینه برای زبان آموزان تمام سطوحی است که به دنبال بهترین هستند. با انتخاب بسته ی آنلاین به مدرسه ما که شامل 20 کلاس گروهی در هر ماه، استادهای انگلیسی زبان که مهارت صحبت کردن با دو زبان را دارند و دانش آموزانی که در سطوح یکسان از سراسر جهان گرد هم آمدند دسترسی کامل دارید. ما بیش از 600 ویدیو آموزشی داریم که به شما در محیط شبیه سازی شده ی واقعی زبان انگلیسی آموزش می دهد، علاوه بر آن فناوری تشخیص گفتار برای بهبود تلفظ شما در نظر گرفته شده است. مدرسه آنلاین ما صدها ساعت ابزار تحصیلی تعاملی دارد که بصورت باور نکردنی به شما کمک می کند تا زبانتان را از راهی آسان و سرگرم کننده بهبود ببخشید.

برنامه های آموزشی اساتید خصوصی ما چیست ؟

گزینه ی معلم خصوصی شامل کلاس های خصوصی علاوه برهمه ی ویژگی های مدرسه آنلاین است.کلاس های خصوصی 45 دقیقه ای یک نفره با معلم ماهر آموزش انگلیسی است.این بهترین گزینه میباشد اگر میخواهید زبان انگلیسیتان را بهبود ببخشید. معلم هایی که انگلیسی زبانند با تسلط به دو زبان هر کلاس را بر اساس انچه نیاز دارید شکل می دهند: باید به سادگی برنامه کلاسی و موضوع خود را انتخاب کنید. با انتخاب هر برنامه ی آموزشی به بخش تافل و انگلیسی تجاری و دوره های آموزشی تخصصی کارهای متفاوت، برای کمک به تسریع یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به صورت علمی دسترسی دارید. کلاس های خصوصی معلم های اینگلیش تاون شامل 12، 24، 48و 100 جلسه است.

کلاس های گروهی چگونه برگزار می شود ؟

هر روز و هر ساعت شما میتوانید وارد کلاس های مجازی ما شوید و در یک کلاس گروهی با معلم انگلیسی شرکت کنید. هر کلاس گروهی 45 دقیقه است که طی آن با یک معلم انگلیسی زبان که به دو زبان مسلط است در ارتباط هستید و هر روز روی یک مهارت خاص تمرکز میکنید. معلم موضوع هرروز را با اسلاید نشان می دهد و میتوانید سوال بپرسید، با همکلاسی هایتان صحبت کنید و از معلمتان مشاوره کارشناسانه دریافت کنید.

کلاس های خصوصی چگونه برگزار می شود ؟

کلاس های خصوصی گفتگو به صورت تک به تک با معلم های ماست و به شما فرصت مناسبی برای تمرین صحبت کردن انگلیسی با فردی که به دو زبان صحبت می کند یا زبان مادری اش انگلیسی است میدهد. مدت زمان هر کلاس 45 دقیقه است که زمان زیادی برای بهبود مهارت گفتگو و تکمیل تلفظ شما است. میتوانید زمان، موضوع و معلم کلاستان را طبق میلتان انتخاب کنید. چون معلم های ما در سراسر جهان هستند 24 ساعته شبانه روز در دسترس شما می باشند.

ثبت نام های دوره ای چگونه است ؟

با ثبت نام کردن در یکی از برنامه های درسی بالا شما از تمام مزایای برنامه در هر ماه استفاده خواهید کرد.بعد از اینکه دوره آزمایشی تمام شد، هر ماه براساس برنامه ای که انتخاب کردید صورتحساب پرداخت خواهید کرد . اگر یکی از طرح های درسی 3، 6، 9 ماهه ما را انتخاب کنید میتوانید یک جا پرداخت کنید. برای دانش آموزانی که طرح های 1 ماهه ما را انتخاب کردند کلاس ها را باید بگذرانند یا از دست می روند شما نمی توانید کلاس را به ماه بعدی انتقال دهید و کلاس های قبلی از بین خواهند رفت.

آیا من می توانم برنامه خصوصی آموزشی داشته باشم ؟

بله ، شما می توانید با ما تماس برقرار نمایید و پس از مذاکره با مشاوران انگلش تاون برنامه ای کاملا مطابق با دانش و نحوه آموزش شما تهیه نمایند تا شما در سریع ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را به حدی عالی آموزش ببینید

آیا من می توانم دوره آموزشی خود را کنسل کنم ؟

بله ، با شما در هر زمانی که تمایل داشته باشید می توانید دوره آموزشی خود را کنسل کنید ، شما برای کنسل کردن می توانید با مشاوران انگلیش تاون صحبت کنید و یا این که با توجه قوانین سایت و انگلش تاون آن را کنسل نمایید

حقوق الطبع والنشر؛ 1996-2013 © © Signum International S.a r.l Luxembourg Luzern Branch, a company of EF Education First Group. جميع الحقوق محفوظة.
إنجليشتاون و Englishtown.com علامات تجارية مسجلة.